На сайті оновлено розклад занять 2-го семестру 2016-2017 н.р.

На сайті можливі розбіжності з реальним розкладом - уточнення у диспетчерів інститутів і факультетів.

Зауваження щодо роботи сайту відправляйте на asc_nau@ukr.net з темою "Розклад онлайн".

На сайті розміщено модуль перегляду розкладу іспитів 1-го семестру 2016-2017 н.р.

Сайт online розкладу НАУ запущено в дослідну експлуатацію. На даний момент доступні для перегляду розклад занять 1-го семестру 2016-2017 н.р. без вересневих і жовтневих коригувань.